Змішувачі

(1430 товарів)
ФільтриФільтри

Надійні змішувачі від Eurosanit

Важливим предметом для повсякденного вжитку є змішувачі. Вони поділяються за зонами використання та функціональним призначенням:

  • для кухні
  • для ванної
  • для умивальника

Змішувач: вимоги до нього

Необхідність придбати змішувач виникає при заміні старого, коли потрібно підібрати щось ідентичне. У разі ремонту зі зміною концепції інтер'єру або заселення в нову квартиру змішувач підбирається в комплексі з меблями та сантехнікою, що спрощує завдання вибору.

До кожної групи змішувачів висуваються свої вимоги:

  • до конструкції
  • габаритів
  • набору функцій
  • типу кріплення
  • зовнішньому вигляду

Змішувачі при типовому плануванні

Якщо взяти середньостатистичну квартиру або невеликий приватний будинок, планування досить типове і змішувачі стандартні. У межах середньої та бюджетної цінової категорії відрізняються дизайном та кольоровою гамою. Для ванної використовується одноважільний або двовентельний змішувач, як правило, настінного кріплення, оснащений душовим набором. У малогабаритних квартирах з невеликою ванною кімнатою такий змішувач часто буває універсальний, тобто при необхідності розгортається над раковиною. Така конструкція проста і нехитра з погляду підведення комунікацій, але менш надійна в порівнянні з окремим змішувачем для умивальника.

Кухонні змішувачі повинні підходити за габаритами до раковини. Високий вилив змішувача передбачає раковину досить глибоку, щоб вода не розбризкувалася на підлогу, стіни та поверхню миття. Також вибирається, виходячи з масштабності кухонних робіт. Якщо готують багато і часто, потрібен «капітальний» змішувач міцної та довговічної конструкції, який витримає великі навантаження та буде досить ергономічним. Якщо готують рідко, а на кухні, крім кавових чашок, практично не миють посуд, невелика раковина з компактним естетичним і навіть недорогим змішувачем буде цілком доречна.

Змішувач у дизайнерському інтер'єрі

У приміщеннях нестандартного планування знайдуть застосування змішувачі навіть «екзотичних» конструкцій. Наприклад, з кріпленням для підлоги ванни острівного типу. Тенденція до мінімалізму в інтер'єрі породжує небачені раніше способи розташування душу. Все частіше можна побачити прозору душову кабіну без піддону, що нагадує акваріум або скляний куб. Мінімалізм у своєму крайньому прояві – відсутність душової кабіни. Душ знаходиться в кімнаті, може сусідити з ванною острівного типу, не маючи перегородок. Інноваційна технологія розпилення води дозволяє приймати душ, не розбризкуючи воду навколо. Велика лійка створює ефект тропічного дощу. Це дозволяє позбавити себе додаткового прибирання: не потрібно витирати стіни душової кабіни, економить час і сили.

Умивальник дизайнерської конструкції може виглядати компактно і не вступати в дисонанс з інтер'єром кімнати. Він служить окрасою та потужним естетичним акцентом. Змішувач, виконаний в єдиному стилі з умивальником, надає завершеності інтер'єру. У тренді монохромність, коли зона купання чи кухонний куточок у єдиному кольорі з умивальником і змішувачем.

Сенсорні змішувачі та з термостатом: за і проти

Сенсорні змішувачі більше зустрічаються у громадських місцях. Їх використання не вимагає контакту з поверхнею та гігієнічно, і контролюється витрата води. У житлових приміщеннях їхня зручність відносно. Для умивальника у ванній вони доречні. На кухні дозволяють готувати, не роблячи зайвих дій по включенню-вимкненню води. Але якщо потрібно наповнити водою велику каструлю, додаткові дії доводиться вчиняти, щоб періодично відновлювати потік води.

Змішувачі з термостатом дозволяють підтримувати встановлену температуру води. Це зручно, якщо потрібно швидко прийняти душ або помити посуд. Але чи зручно приймати контрастний душ це питання. Щоправда, любителів контрастного душу практично, а чи не теоретично, негаразд багато.

Якщо в будинку немає гарячої води, а використовується газова колонка, найзручніше класичні двовентні змішувачі.

Приховати

Докладніше