Настінні змішувачі

(69 товарів)
Настінні змішувачі
ФільтриФільтри

Переваги настінного змішувача

Як варіант облаштування ванної кімнати та кухні, зустрічається настінний змішувач крім врізного, який монтується в раковину. Врізні змішувачі простіші в монтажі і не вимагають глобальної підготовки, проведення комунікацій у стіні на стадії ремонту. З одного боку, це простіше дозволяє доповнити кухонний інтер'єр, не прив'язуючись до ремонту, поміняти його при необхідності. Часто змішувач купують незалежно від раковини і в плани господарів не входить міняти кахель на кухні, тому вибирають конструкцію врізну.

У той самий час буває, що це стадії робіт збігаються. Наприклад:

  • при заселенні у нову квартиру;
  • проведення капітального ремонту;
  • облаштуванні робочої зони біля раковини (часто кахель розташовується лише у цій частині кухні, інші стіни пофарбовані чи поклеєні шпалерами);
  • створення ергономічного простору ( настінний змішувач для раковини спрощує процес збирання, економить простір).

У ванній кімнаті настінним буває як загальний поворотний змішувач для ванни та раковини, так і окремий для кожної точки залежно від вихідних водопровідних комунікацій та задуму господарів. Конструкція настінного змішувача вважається більш надійною та довговічною.

Саме настінний змішувач поєднав у собі дизайн із минулого та сучасності. Його вважають у певному сенсі раритетним, тому що крани на стіні викликають асоціацію зі старими, ще комунальними кухнями та ванними кімнатами, де така конструкція застосовувалася, а іншої просто не було. Вибір з боку настінної конструкції сьогодні - це данина минулому, ретро-антураж або ностальгія за дитинством і молодістю.

У той же час настінний кран відповідає цілком сучасній ідеї мінімалізму, коли в конструкції немає нічого зайвого, вона компактна, легко піддається догляду. Настінні змішувачі бувають також і одноважільний, і сенсорним, і з термостатом. Їх дизайн розроблений під різні стилі інтер'єру, популярні зараз:

  • хайтек, лофт («космічний» вигляд, різкі форми, хромована поверхня, чорний колір);
  • класицизм, прованс, скандинавський, східний інтер'єр (велика кількість декоративних елементів, хитромудрі форми, бронзовий, білий, чорний корпус);
  • гламур, пін-ап, поп-арт (рожеві, малинові, кольори пудри, жовті, зелені, сині та інші кольори змішувачів).

Виготовляються змішувачі найчастіше з нержавіючої сталі, латуні та пластику. Якісний виріб має велику вагу. У громадських місцях часто трапляються бюджетні легкі пластикові змішувачі.

Приховати

Докладніше