Змішувачі для умивальника

(224 товарів)
Змішувачі для умивальника
ФільтриФільтри

Надійні змішувачі для умивальника від Eurosanit

Умивальник як артоб'єкт у сучасному інтер'єрі

Все більш химерних форм та конструкцій можна зустріти умивальники. Використання натурального або штучного каменю - вже не нововведення, але, як і раніше, тренд. Інноваційною стала манера виконання. Якщо не так давно кам'яні композиції асоціювалися з музеєм, старовинними замками, Стародавнім Вавилоном та Єгиптом, то тепер своєрідним шармом стало поєднання «музейного» каменю та ультрасучасного дизайну. Монолітна конструкція миття нагадує якусь авангардну скульптурну композицію.

Типовим кольором умивальника завжди вважався білий, а керамічна текстура. Особливості матеріалу припускали неабияку товщину, а отже, і об'єм конструкції раковини. В даний час інноваційні технології дозволяють зробити умивальник набагато тоншим і легшим, при цьому корисний обсяг залишається незмінним.

Загальна тенденція «умивальних конструкцій» - легкість та лаконічність. Змішувачі для умивальника мимоволі стають головним акцентом дизайну приміщення та не можуть залишатися непомітними. Їм потрібно відповідати загальному стилю, і при цьому бути:

  • витонченими (відповідати ідеї мінімалізму)
  • компактними (до «повітряної раковини іншої не підійде»)
  • підходити за кольором навколишній обстановці (в тренді монохромна кольорова гама)
  • матова або блискуча текстура гармонує з інтер'єром
  • конструкція змішувача відповідає розмірам раковини (вода не повинна розплющуватися, якщо змішувач занадто великий та потужний)
  • зручне ергономічне розташування змішувача (не надто високо, не надто низько)

У стандартній квартирі умивальник передбачений один для ванної та не завжди оснащений власним змішувачем, який малогабаритній ванній кімнаті часто доводиться ділити з ванною – так званий універсальний змішувач. Це виправдано при малих обсягах приміщення, але призводить до швидшого зносу через постійне «повернення». Тому краще придбати змішувач для умивальника «свій власний».

У квартирах вільного планування, котеджах, приватних будинках умивальників може бути кілька, і не лише у ванній кімнаті. Тут відбивається тенденція, коли стираються межі конкретного приміщення. Наприклад, диван та стіл розташований у ванній, а умивальник – у вітальні чи кабінеті, де може бути і невеликий куточок для приготування їжі. У такому разі якнайкраще виправдані всілякі креативні конструкції, і умивальник здатний стати родзинкою інтер'єру. Змішувач також може відрізнятися нестандартною конструкцією, наприклад, підлогою.

Змішувач для умивальника, його конструкції та кольорова гама.

Конструкція змішувача може бути кількох видів:

  • «з краниками», холодним та гарячим – найпростіша конструкція, легко ремонтується навіть самостійно, добре вписується у вінтажний інтер'єр
  • один важіль – зручно та практично, вода легко регулюється, змішувач піддається ремонту, правда, складніше, ніж попередній вигляд
  • сенсорний – встановлюється здебільшого у громадських місцях
  • найбільш складна та прогресивна, хоча і компактна конструкція – з термостатом, видає воду встановленої температури, що позбавить опіку гарячою водою (буває при бойлерному нагріванні)

В асортименті інтернет магазину зроблено акцент на різноманітність кольорової гами змішувачів у поєднанні з безліччю варіантів їхньої конструкції. Текстура та малюнок змішувача найчастіше збігаються з малюнком стільниці, наприклад, під мармур – у цятку на бежевому, сірому, зеленому, бордовому, синьому і навіть червоному тлі. Червоний змішувач з червоною кахлем, матовий бірюзовий з такою ж матовою бірюзовою чашею. Змішувачі відрізняються за особливостями догляду, що також слід враховувати при виборі.

Приховати

Докладніше